: 0532 262 18 54

Ziyaretçi Defteri

 • Büşra 01.17.2018

  Özellikle normal doğum konusunda işinin ehli ve çok başarılı bir doktor.Tüm samimiyetimle dile getirmek isterim ki bir defalığına da olsa Op.Dr.Muzaffer bey’e görünün derim. Onun yardımıyla eşim çok rahat bir normal doğum yaptı. Vermiş olduğu bilgileri başka doktorlardan işitmedik işinin gerçek anlamda ehlidir diyebilirim. ALLAH SİZLER GİBİ İŞİNİ SEVEN İNSANLARLA KARŞILAŞTIRSIN İNŞALLAH.

 • Kadriye 01.17.2018

  Muzaffer beye ilk floryada ki hastanede muayene olmuştum. Kendisi hakkında hiç bir fikrim yokken ilk muayene sonrasi bende büyük bir güven olusturdu. Esimle iki yıllık bir bebek özlemi ile kendisine başvurmuştuk. Aşılama yapılmasına karar verildi ve ilk deneme de tek yumurta gelişmesine rağmen başarılı sonuç aldik. Muzaffer bey hem aşılama aşamasında hemde hamileliğim süresince titizlikle takibimi yapmıştır. Kendisi hastasini hem maddi hemde manevi anlamda mağdur etmemek icin uğraşan , objektif ve sıcak yaklaşımı ile çok rahatlatan bir doktordur. Tüm süreç boyunca kendisine rahatlıkla telefonla ulasabildim. Muzaffer bey sayesinde 40. Haftamda normal doğum ile kızımı kucağıma aldim. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

 • Özlem 01.17.2018

  20 Ekimde kontrol için gittiğimiz doktor ziyaretimizde koca bir sürprizle bir dünya misi aldık. Öncelikle ve gerçekten öncelikle doktorumuz çok değerli Yrd.Doç.Dr. Muzaffer Uçarer beyfendiye ne kadar teşekkür etsek az .. Güvendiğim dağ gibi bir doktorumun olması kadar güven veren birşey yoktu yine yanıltmadı tüm sevigisi,babacanlığı ve ilgisiyle ailemiizn kıymetlisine sonsuz teşekkürler..

 • Meltem 01.17.2018

  Nereden başlayacağımı bilemiyorum Muzaffer bey bir doktordan öte maddi manevi yanınızda olan bir baba bir abi gibi.5yıllık evliliğimizin son 3,5 senesini çocuk özlemiyle geçirdik.Farklı hastaneler farklı doktorlar bir sürü tedavi denedik hep bir problem çıktı ta ki ışığımız Muzaffer Hocamızla tanışana kadar.Süper ilgisiyle başarılı bir tüp bebek tedavisi gerçekleşti ilk denemede mutluluk şuanda hamileyim hayatta iyi ki var diyeceğimiz insanlardan.Benim tüm doktorlarım bir yana Muzaffer Uçarer baş üstüne.Devam eden bütün süreçte beraberiz.Ciddi anlamda artık etrafımızdaki ki herkese şiddetle tavsiye ediyoruz. Merve&Özgür UÇAK

 • Pelin 01.17.2018

  Muzaffer Bey ile tanışmamız. 4 yıl öncesinde ilk gebeligimde başladı. Yeni hamile kalmıştım ve buyukcekmecede ozel bi doktor a gittim. Dr keseyi goremedi ve her gun kan tahlili istedi tabi çok üzüldüm.Bir arkadasim vasitasiyla Muzaffer Bey e gittim. Silivride calisiyordu ve herkes onu taniyordu. Durumu anlattim gozlerim dolu dolu. Beni rahatlatti ve muayene etti. Hic bir sorun yoktu. Maddi dusunceyle yaklaşmıyor hastalarina. Dogumum sezeryan oldu ve ben ikinci gün ayaktaydim şükürler olsun. O zaman silivrideydi ve ben buyukcekmeceden hep ona gittim. Simdi ikinci gebeligim yine tabi ki tercihim Muzaffer bey iyi ki tanimisim.

 • Ciğdem 01.17.2018

  Dr. Muzaffer Bey ile bir arkadaşımın memnuniyeti üzerine tanışmış olduk. Gebelik takibini inşallah birlikte gerçekleştiriyor olacağız. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz, samimi, içten ve kesinlikle profesyonel bir hekim. Tavsiye ediyor,pişman olmayacağınızı biliyorum.
  Doktor beye sonsuz teşekkürler..

 • Ezgi 01.17.2018

  Sevgili Muzaffer Hocamla, hamileliğimin ortalarına doğru tanışma fırsatı buldum. Hamile bayanlar çok iyi bilirler ki; sizin için doğru doktoru bulmak bir süreç gerektirir. Değişik sayıda doktorların kapısını çaldıktan sonra, kafanız iyice karışmıştır. Ve kime tam olarak güveneceğinizi bilemezsiniz. İşte tam bu noktada karşıma çıktı Muzaffer Hocam. İnsana güven veren, moral aşılayan, gerekli uyarıları yeri ve zamanında yapan, çok bilgili ve en önemlisi bunu sizinle paylaşan, hastalarından hiç sıkılmayan, onların her sorusuna sosyal mecralar da dahil olmak üzere her zaman cevap veren, işine tam anlamıyla aşık bir doktordur. Bayram tatilinde gecenin 12 sinde bile aramışlığım vardır. Doğru yönlendirmeleriyle beni yanlış teşhislerden bir kere daha kurtarmıştır kendisi. Sayenizde sağlıkla oğlumu kucağıma aldım. Ülkemizin sizin gibi doktorlara gerçekten ihtiyacı var.

f